Spoločenská hra - Milujeme Slovensko
Spoločenská hra - Milujeme Slovensko Spoločenská hra - Milujeme Slovensko Spoločenská hra - Milujeme Slovensko Spoločenská hra - Milujeme Slovensko Spoločenská hra - Milujeme Slovensko

Spoločenská hra - Milujeme Slovensko

15,90 € s DPH
13,25 € bez DPH
Dostupnosť: Viac ako 5 kusov.

Vek: od 8 rokov

Hmotnosť: 1225,00 g

Výrobca: Otavius

Zobraziť cenu dopravy

Spoločenská hra - Milujeme Slovensko prináša zábavu a preverí vaše vedomosti.

Na hráčov pri potulkách Slovenskom čakajú zaujímavé úlohy. Kúpou jaskyne, bane, prístavu či lanovky sa stanete veľkým investorom, ktorý však so svojím majetkom a peniazmi musí zaobchádzať efektívne, aby mu zisk rástol a aby si vytvoril rezervu peňazí na úlohy, ktoré ho čakajú počas hry.

Kúpa nehnuteľností vám zabezpečí výnosy od spoluhráčov. Karty ŠPZ preveria váš prehľad a vaše vedomosti v oblasti štátnych poznávacích značiek všetkých okresov Slovenska. Karty sú navyše okorenené vlastnou stávkou a momentom risku. Vaše znalosti a financie môžu rozšíriť kvízové otázky o Slovensku, pri ktorých sa stretnete s rôznymi historickými a súčasnými faktami, zaujímavosťami a postavami viažucimi sa k Slovensku.

Hra naučí investovať a rozumne zaobchádzať s financiami, rozšíri poznatky o krajine, zabaví a ponúkne príležitosť tráviť čas v kruhu vašej rodiny a priateľov.

  • Hra obsahuje: 1 herný plán, 72 kariet ŠPZ, 4 hracie figúrky v 4 farbách, 1 návod na hru, 18 kariet nehnuteľností, 72 kariet kvízových otázok, 1 hraciu kocku, strieborné a zlaté mince
  • Rozmery krabice: 23 x23 x 5,5 cm
  • Rozmery hracieho plánu: 66 x 42 cm
  • Rok vydania: 2017
  • Vydavateľ: Otavius, spol. s r.o.
OTAVIUS spol. s.r.o., Cambelova 13, Slovenská Ľupča 976 13, 0905707619, otavius@otavius.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info